انتخاب برگه
شرکت ارزن هوا

شرکت ارزن هوا

شرکت ارزن هوا  تولیدکننده بلوئر، دیفیوزر، کمپرسور و سایر تجهیزات هوای فشرده از سال 1384 فعالیت خود را زیر نظر شرکت ارزن آلمان کار خود را شروع کرده است و از سال 1394 با توجه به رشد روز افزون تولیدکنندگان و وارد کنندگان تجهیزات فشرده سازی هوا و تجهیزات فشرده سازی CNG سیاست های شرکت بر آن شد که در کنار تولید تجهیزات فشرده سازی هوا و فشرده سازی CNG شروع به خدمات رسانی به سایر برندهای تولید کننده و وارد کننده تجهیزات نماید .

گروه صنعتی هوایار

گروه صنعتی هوایار

گروه صنعتی هوایار از سال 1377 به منظور تولید کمپرسورهای صنعتی و تجهیزات جانبی هوای فشرده در ایران فعالیت خود را شروع کرد. با همت و تلاش هئیت مدیره، مدیران، کارمندان و کارگران موفق به دریافت گواهی نامه IMS (مدیریت یکپارچه) شامل: OHSAS 18001:2007, ISO 14001:2004, ISO 9001:2008 از IMQ ایتالیا، گواهینامه محصول با کیفیت از ICS Group کانادا و همچنین عضویت در شبکه جهانی IQNet گردیده است.
در حال حاضر شرکت هوایار با داشتن تعداد؛ 400 نفر پرسنل و داشتن کارخانه ای به مساحت 30000 مترمربع با پیشرفته ترین فن آوری جهانی و مدیران مجرب و متعهد در سطح کشور، محصولات خود را تولید می نماید.

شرکت پارس کمپرسور

شرکت پارس کمپرسور

شرکت تولیدی و صنعتی پارس کمپرسور از پیشگامان صنعت هوای فشرده با بکارگیری نیروهای فنی و مهندسی با تجربه و نیز تکیه بر دانش و فناوری روز دنیا، فعالیت تولیدی صنعتی خود را از سال ۱۳۵۴ آغاز نموده و در حال حاضر با تولید محصولاتی چون انواع کمپرسورها هوای اسکرو (Oil free – Oil inject ) پکیج کامل ایستگاههای CNG، انواع بلوئر و تجهیزات جانبی کمپرسور شامل درایر، مخزن و فیلتر، با دارا بودن بزرگترین رفرنس فروش در کشور با بیش از ۱۰،۰۰۰۰ محصول، به عنوان بزرگترین تولید کننده کمپرسور کشور مطرح میباشد.

شرکت تهران کمپرسور

شرکت تهران کمپرسور

شرکت تولیدی و صنعتی تهران کمپرسور با بیش از ربع قرن تجربه، در زمینه هوای فشرده در صنایع مختلف از جمله نفت ، گاز ، پتروشیمی ، صنعت سیمان، صنایع دریایی، صنایع هوایی، صنایع غذایی ، پزشکی ،الکترونیک ، تولیدات پلاستیکی ، صنایع بسته بندی، صنایع شیشه و سرامیک و غیره  . .  . و با هدف دستیابی به ارائه خدمات برتر بر اساس تکنولوژی روز و نیاز بازار مفتخر است آمادگی و تمایل خود را در جهت برقراری همکاری صمیمانه و ارائه خدمات به مشتریان محترم اعلام دارد.